Sme malá firma s veľkými plánmi TVOJ LES .

INA je tá, čo si rada zašpiní ruky a tvorí s radosťou a veľkou fantáziou. Skúsenosti získala v Holandsku už v roku 2011, keď sa z letnej brigády stala práca na roky. ADAM je ten, čo vybaví všetko dookola od nákupu rastliniek, skla, reklamy a dovozu k vám a tvorí aj tento náš online priestor.Nič by nešlo bez našich DETÍ, ktoré sú pre nás veľkou motiváciou, inšpiráciou a sú to aj skvelí pomocníci.

TVOJ LES je kúsok prírody v skle.

Dbáme na DETAILY A KVALITU.
Môže to byť skvelý DARČEK k narodeninám, meninám, kolaudácii, narodeniu bábätka,… alebo ho môžeš podarovať len tak pre radosť alebo kúpiť pre seba pre potešenie.

TVOJ LES je pre Všetkých milovníkov prírody., ktorý vedia ako les a príroda dokáže ukľudniť, liečiť. Tiež pre všetkých, ktorým v mestskej džungli chýba viac zelene.

TVOJ LES je miniekosystém, ktorý funguje ako príroda okolo nás, stráca listy a zas kvitne, rastie… Je to malý zázrak s minimom starostlivosti.
Môže skrášliť každý kút tvojho domu, bytu, kancelárie alebo obchodu, kaviarne.
Viem vám vytvoriť TVOJ LES podľa vašich predstáv, alebo si môžte vybrať z našej ponuky. Ak chcete niečo originálne a jedinečné stačí napísať a pustím sa do toho. Milovníci bonsaiov, farieb, kaktusov, sukulentov… Pre všetkých máme niečo v ponuke.

Pre tých čo tiež radi tvoria, len nevedia ako a čo použiť sme pripravili aj DIY urob si sám sady. Nájdete tu všetko potrebné na stvorenie svojho jedinečného KÚSKU LESA.

Ďakujeme, že tu si s nami 💚🍀

TVOJ LES